SR731HTTC5R60F
MFR.Part #
SR731HTTC5R60F
JLCPCB Part #
C2600268
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS