SR731ETTP6R2J
MFR.Part #
SR731ETTP6R2J
JLCPCB Part #
C2600064
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 167mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS