SR731ETTP6R8J
MFR.Part #
SR731ETTP6R8J
JLCPCB Part #
C4088323
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 167mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS