RN73H1JTTD4272B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4272B10
JLCPCB Part #
C4142717
Description
100mW 42.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS