RN73R2ETTD2182D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2182D100
JLCPCB Part #
C2607027
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS