RN732ATTD2742B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD2742B05
JLCPCB Part #
C4269656
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS