SR731ETTP3R00F
MFR.Part #
SR731ETTP3R00F
JLCPCB Part #
C2600170
Description
-55℃~+150℃ 167mW 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS