SG73S2ATTD1211F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1211F
JLCPCB Part #
C4016099
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS