RN73R1ETTP5230F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5230F50
JLCPCB Part #
C4007281
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS