RN73R1JTTD6981B05
MFR.Part #
RN73R1JTTD6981B05
JLCPCB Part #
C3944525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS