SR731ETTP100J
MFR.Part #
SR731ETTP100J
JLCPCB Part #
C2600058
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 167mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS