SR731ETTP100G
MFR.Part #
SR731ETTP100G
JLCPCB Part #
C4040466
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 167mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS