SR731ETTP1R0J
MFR.Part #
SR731ETTP1R0J
JLCPCB Part #
C2600060
Description
-55℃~+150℃ 167mW 1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS