SR731ERTTP6R2G
MFR.Part #
SR731ERTTP6R2G
JLCPCB Part #
C4134259
Description
-55℃~+155℃ 167mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS