RK73H1HTTC1541D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1541D
JLCPCB Part #
C6182557
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS