SG73S2ERTTD2670D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2670D
JLCPCB Part #
C7079940
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS