RN73H2ETTD5110A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5110A10
JLCPCB Part #
C4260800
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS