SR731ERTTP1R3G
MFR.Part #
SR731ERTTP1R3G
JLCPCB Part #
C4076907
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 167mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS