SR731ERTTP2R4G
MFR.Part #
SR731ERTTP2R4G
JLCPCB Part #
C4046001
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS