SG73P2BRTTD222G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD222G
JLCPCB Part #
C5751775
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS