RN73H1JTTD2841B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2841B25
JLCPCB Part #
C4065367
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.84kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS