HV73V2BTTD434G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2BTTD434G
JLCPCB Part #
C3981920
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS