AT0402CRD07604RL
MFR.Part #
AT0402CRD07604RL
JLCPCB Part #
C2142652
Description
-55℃~+155℃ 50V 604Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS