SR731ERTTP1R0G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731ERTTP1R0G
JLCPCB Part #
C4067884
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 167mW 1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS