SLR1TTER715D
MFR.Part #
SLR1TTER715D
JLCPCB Part #
C4201635
Description
-55℃~+180℃ 1W 715mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS