RN73H2ETTD85R6F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD85R6F50
JLCPCB Part #
C4180739
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS