RN731JTTD2640B50
MFR.Part #
RN731JTTD2640B50
JLCPCB Part #
C4343509
Description
-55℃~+155℃ 264Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS