SLR1TTER680F
MFR.Part #
SLR1TTER680F
JLCPCB Part #
C4190087
Description
-55℃~+180℃ 1W 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS