HV732BRTTD1873D
MFR.Part #
HV732BRTTD1873D
JLCPCB Part #
C6209839
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS