SLR1TTER634D
MFR.Part #
SLR1TTER634D
JLCPCB Part #
C4291067
Description
-55℃~+180℃ 1W 634mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS