RN73H2BTTD4593D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD4593D100
JLCPCB Part #
C2544710
Description
-55℃~+155℃ 250mW 459kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS