SLR1TTER634F
MFR.Part #
SLR1TTER634F
JLCPCB Part #
C4299861
Description
-55℃~+180℃ 1W 634mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS