SLR1TTER357F
MFR.Part #
SLR1TTER357F
JLCPCB Part #
C4172230
Description
-55℃~+180℃ 1W 357mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS