HV732BTTD1003D
MFR.Part #
HV732BTTD1003D
JLCPCB Part #
C3922332
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS