SLR1TTE3R57F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE3R57F
JLCPCB Part #
C4062965
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS