ERJ-U1TJ271U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ271U
JLCPCB Part #
C1014596
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS