ERJ-U1TF2800U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2800U
JLCPCB Part #
C1861873
Description
-55℃~+155℃ 1W 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS