SLR1TTE9R09D
MFR.Part #
SLR1TTE9R09D
JLCPCB Part #
C4066352
Description
-55℃~+180℃ 1W 9.09Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS