SLR1TTE8253D
MFR.Part #
SLR1TTE8253D
JLCPCB Part #
C4065473
Description
-55℃~+180℃ 1W 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS