SMS-R0143-1.0
MFR.Part #
SMS-R0143-1.0
JLCPCB Part #
C5900872
Description
-65℃~+170℃ 14.3mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS