SLR1TTE8453D
MFR.Part #
SLR1TTE8453D
JLCPCB Part #
C4071326
Description
-55℃~+180℃ 1W 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS