SG73S2ARTTD4873F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD4873F
JLCPCB Part #
C6678821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS