SLR1TTE7681F
MFR.Part #
SLR1TTE7681F
JLCPCB Part #
C4296372
Description
-55℃~+180℃ 1W 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS