RN731ETTP17R4F50
MFR.Part #
RN731ETTP17R4F50
JLCPCB Part #
C4132175
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS