SR732ETTD4R75F
MFR.Part #
SR732ETTD4R75F
JLCPCB Part #
C2600793
Description
-55℃~+150℃ 4.75Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS