HV733ATTE154G
MFR.Part #
HV733ATTE154G
JLCPCB Part #
C4112284
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS