SLR1TTE6802F
MFR.Part #
SLR1TTE6802F
JLCPCB Part #
C4190148
Description
-55℃~+180℃ 1W 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS