RN73H1JTTD1332F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1332F10
JLCPCB Part #
C4062188
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS