RN73R2BTTD4121A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD4121A10
JLCPCB Part #
C4343152
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS