RK73H2HTTE1652F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1652F
JLCPCB Part #
C2581181
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS